MÖBLER / Soffor / Fästmanssoffa 8985327

nr 898 5327

Fästmanssoffa

Gustaviansk stil, omkring 1900 längd: 123

Kondition: skador, slitage

Utrop:

800 kr

Såld:

400 kr

måndag 2 juni 2014
kl 18:00:00

Den Gustavianska stilen